Srpen 2013

Asi bych měla...

28. srpna 2013 v 11:42 | Katís
Asi bych už měla tento blog skončit. Nikdo mi sem nechodí a je to zbytečné. Zbytečné je i to, že když má bývalá nej kamarádka napsala na blog o mě věci, které jsem nikdy neudělala, tak asi chápu, že mi nechcete na blog chodit. Je to i taková zbabělost napsat na blog o mě ty věci, které jsem nikdy neudělala. Je to zbytečné věřit někomu, koho jste nikdy neviděli a znáte ho jenom z blogu nebo ze skypu. Je to takové celé zbytečné :(( Nikdo neví, jak to mezi mnou a ○Lagoonou○Blue○ bylo, nikdo neví pravdu. Proto bych sem ještě chtěla napsat, že pokud to bude tak stále dělat, žádné kamarády si nezaslouží. Měla jsem to více těžké, než ona. Nedokáže si představit jaké to je být sama, bez ničeho. Jsem ráda alespoň za to, že jsem si našla v mém městě nejlepší kamarádky, kterým můžu věřit. Nemyslete si, že si tady na blogu vymýšlím a že dělám ze sebe chudinku, to ne. Já umím říct pravdu, nikdy jsem neřekla lež, protože vím, že lež má krátké nohy a lží ničím nedosáhnu. V mém městě jsem už skoro 3 roky od přestěhování, to znamená, že už jsem neměla sílu mé bývalé nej kamarádce důvěřovat. Vždy jsme se pohádaly, skoro každý den jsme se pohádaly a zase usmířily, jenže teď jsem poznala, že to bylo všechno zbytečné. Pro mou bývalou nej kamarádku jsem dělala první poslední, vozila jsem jí na výlety, k vodě, ale nikdy by mi nenapadlo, abych jí žárlila věci, které já zase nemám. Naopak jsem byla ráda, že si ty věci u nní můžu vyzkoušet, pohrát a tak. Ale teď už si nehraju, jenom brečím, že si se mnou nikdo na skypu nechce povídat, nebo že mi nikdo nechodí na blog. Kdo ví, jestli si tento článek vůbec někdo čte. No nic, tímto článkem končí můj blog, blog, který jsem měla moc ráda, a věřila jsem tomu, že mi na blog bude někdo chodit. Mějte se krásně, ikdyž už začíná nový školní rok, tak vám přeji, ať se Vám daří!
Vaše Katís

Jsem fanynka i Ellie Glouding

20. srpna 2013 v 15:29 | Katís
Mám zase nového favorita- Ellie Glouding.
Podle mě je to fakt dobrá zpěvačka. Moc se mi líbí její písničky, ale asi nejvíc se mi od ní líbí Burn.
Samozřejmě 1D budu mít vždy nejradši, ale Ellie má podle mě taky přednost.
Asi si o ní udělám blog :D.

The Sims 3

20. srpna 2013 v 11:48 | Katís
Ahojík!
Mám opět novou novinku- moje mamka má teď nohu v sádře, protože můj kámoš ji na koupáku ze srandy shodil do vody (jde vidět, jak jako tetu ji má rád) , kde byla voda mělká, takže ji teď bolela pata a teď ji má v sádře no. Ale až mé mamce budou tu sádru sundávat, tak prý že mi koupí kabelku s anglickou vlajkou (kterou jsem si vždycky přála!) a PC hru The Sims 3! Teď vůbec nwm, jaké ty simíky si mám koupit- buď Horské lázně, domácí mazlíčky nebo roční období. Je to jako takový těžký ://. Pak možná v listopadu na můj svátek si budu přát jiné simíky, ale teď potřebuji ty, co si kupím (je to jakoby k mým narozkám). No nic, nebudu to tu víc rozpisovat, než si zase vzpomenu na něco, co sem chci říct. Tak pápá!

1D- This is us

15. srpna 2013 v 11:31 | Katís
Už jste slyšeli o nové kinové (1D) premiéře THIS IS US?
Já vím, že to je jako pozdní článek, o této nové premiéře vím už dlouho ale neměla jsem čas nic o ní napsat na blog.
Půjdete do kina na tuto novou (podle mě nejlepší) premiéru? Já jo! Dokonce i s mou BFF Luckou a MOŽNÁ s mou BFF Míšou. Už se moc těším! Bude to určitě božskej film!

Včerejšek

14. srpna 2013 v 11:03 | Katís
Chci Vám sem něco napsat o včerejšku :)
Včera mě zavolala má nej kámoška, jestli bych nešla k ní. Samozřejmě jsem řekla ano, protože jsem se doma totálně nudila. Když jsem k BFF přišla, uvítala mě má též nej kámoška Míša. Šla jsem nahoru po schodech, vytáhla jsem si svou new panenku Clawdeen a začaly jsme si pak hrát. Míša měla také Clawdeen, ale z jiné kolekce- z kolekce Coffin Bean. Byla krásná. Po půl hodince jsme šly dolů k IPadu a hrály jsme legrační hry, při které jsme se já s Míšou válely smíchy XDD. Pak se Lucka rozhodla, že bychom si mohly zahrát hru na XBox. Byla to žvanda XDD. U toho jsem pouštěla na notebooku písničky. Po chvíli jsem se Lucky zeptala, jestli bychom si nezahrály hru The Sims 3- Roční období. Souhlasila a začaly jsme s Míšou hrát. Založili jsme si i s Lucčiným bráchou Honzou rodinu. Lucka byla máma a my ostatní jsme byli teenageři. Já se jmenovala Eleanor, Míča Ziia, Lucka Shira a Honza Johnny. Byla to děsná prča a dohodli jsme se, že bychom se mohly zase sejít u Lucky n neděli! Moc se těším!

Moje Clawdeen z města

12. srpna 2013 v 13:29 | Katís
Ahojky!
Teď jsem sfoukla svíčky na dortu a dostala jsem svůj vysněný dárek- Clawdeen.
Jsem z ní megálně nadšená! Je božská! Tak a teď už nebudu kecat a podívejte se na fotky!


Clawy se svým (otravným) bráškem:


Líbily se vám fotky?

Megálně šťastná

11. srpna 2013 v 13:01 | Katís
Ahoooj!
Jak jste četli v nadpise, tak jsem megálně šťastná- proč? Dočkala jsem se mých 12 narozenin!
Ano, dneska mám narozeniny! Ale je škoda, že moje mamka je v práci (na celý den) a jenom s taťkem to slavit nemůžu.
Takže je budu slavit zítra. Ale teď k věci. Moje mamka říkala, že mají rodiče pro mě překvapení- jaké? Mylím si, že to bude Clawdeen Wolf scaris, protože jsem si ji přála půl roku a pořát jsem ji nedostala. Takže si myslím, že to bude ona!
A možná ještě nějaký maličkosti :D Jinak mám božáckej dort- sice je malej, ale za to to stojí! je na něm belgická čokoláda, a ten dort je promazávaný...MŇAAM! Takže se na zítřek megálně těším. Tak papa a zítra tu očekávejte určo nějaký článek, co jsem dostala!

Aqualand MORAVIA+ dnešní příměšťák

5. srpna 2013 v 21:21 | Katís
Včera jsem byla s mou nej. kámoškou Luckou v novém Aqualandu MORAVIA (Pasohlávky). Bylo to tam opravdu úžasné!!! Bylo tam 20 tobogánů, 24 welness a saun, 12 bazénů..no prostě žůžo! Byla jsem na všech tobogánech, kromě dvou, které jsou nové v evropě, ale moje nej. kámoška tam byla s mamkou (jeden tobogán byl uzavřený, protože se tam na něm zranil pán), a také jsem překonala svůj strach a šla jsem ještě na trychtýř! Jsem fakt šikovná holkaSmějící se. Jinak tam bylo i v jednom bazéně vlnobití, takže to taky bylo opravdu suprový! Takže jsem si domů odnesla opravdu nádherný zážitky! I cestu jsem si užila- byla bouřka a já ráda bouřky. Až na to, že strejda skoro neviděl na dálnici.

Dnešek byla taky opravdu suprový- šla jsem na příměstský tábor s mou nej. kámoškou Luckou, Míšou a Sofčou. Dnešek byl sice seznamovací, ale vůbec to nevadilo až na to, že jsem si zapoměla vzít přezůvky a vzala jsem si kroksy, a to jsem neměla dělat! My jsme pak šli do parku a samozřejmě, že když tam byla bouřka, tak že to tam bylo mokrý! Takže jsem měla černý chodidla..no nic no, měla jsem si vzpomenout dřív. Jinak jsme na oběd měli kučecí plátky s omáčkou a rýží, a byla to mňamka! I když moc rýži nemusím, tak jsem ji snědla! Pak jsem si ještě dala kinder bueno a ledňáka. Zítra půjdeme k blízkému maloměstečku Říčany tak se tam budeme rochnit v čistém, biotopickém rybníku! Takže čauky pauky!